Вшанування пам'яті Федорченка А.М.

Федорченко Адольф Михайлович

На кафедрі теоретичної фізики вшанували пам'ять Федорченка А.М. Подія відбулася в річницю з дня смерті видатного науковця, фізика-теоретика. Пам’ятаємо і шануємо нашого колегу і вчителя.

Подібні заходи вібуваються щорічно, зокоема під час Днів науки, що проходять на факультеті в рамках святкування Дня фізика. У 2011 році під час святкування Днів науки на всезагальний огляд було представлено плакат, присвячений Федорченку А.М.. Відвідучвачі наукової конференції мали змогу ознайомитися з офіційною біографією Федорченка А.М., а також зі спогадами друзів і співробітників. Зокрема, свої спогади підготували П.В. Петренко, І.П. Пінкевич, М.В. Макарець, А.Д. Супрун.

На сайті кафедри була створена офіційна веб-сторінка, присвячена пам'яті Федорченка А.М.